Aksan Yapı

1987 yılında kurulan firmamız, 25 yıl öncesinin gereksinimlerinin bir adım önünde anahtar teslimi dekorasyonun öncülerinden olmuştur. 1991 yılında ahşap üretim tesisini kurarak mobilya konusunda daha iyi çözümler sunup verimlilik ve hizmet gücünü arttırmıştır.

 Anahtar teslimi dekorasyon uygulamalarında banka şubeleri de dahil olmak üzere ofis, ev, mağaza ve genel mekanların dekorasyonlarıyla birçok projeye imza atmış ve bu konuda aranılan ve güvenilen bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

 Firmamız büyük konut siteleri ve idare binaları için üretim yaparken, özel üretim mobilya konusunda da hizmet vermektedir. Kişiye ve mekana özel tasarımlar ile üretimler uzmanlık konularımızdandır.

 Firmamız 25 yılın deneyimi ile günümüz teknolojisini ve kalite standartlarını birleştirip oteller, turizm kompleksleri, eğitim yapıları, iş merkezleri, konutlar, konferans salonları, sağlık yapıları, mağazalar, havaalanları gibi özellik ve uzmanlık gerektiren büyük kapsamlı projelerin dekorasyon işlerini başarı ile yapmaya devam etmektedir.